Acil Teknisyen – Tekniker İlanları


ACİL TEKNİSYEN ve TEKNİKER ARAYANLAR

🙂 Yeni İlanlara GeçinizPENDİK çevresinde Asansörcüde çalışacak Vasıfsız Eleman.


HALKALI Şantiyemize Elektrik Projeleri çizebilecek Autocad Teknikerleri aranıyor.


ZEYTİNBURNU'nda bulunan Kentsel Dönüşüm büromuzda görevlendirilmek üzere Autocad ve Ofis programlarını kullanabilen, bay- bayan İnşaat Teknikerleri alınacaktır.


BURSA veya çevre illerde ikamet eden, İngilizce bilen, sürücü ehliyetli, yetiştirilmek üzere Teknik Servis Elemanı aranmaktadır. HİDROLİKÇİ Teknik Elemanlar alınacaktır. (Asgari 5 yıl) Üsküdar 


BODRUM'da çalışacak Klima Montaj Ustası alınacaktır. Daimi veya sezonluk olabilir. 


ZEYTİNBURNU'nda bulunan Mühendislik bürosuna İnşaat Teknikeri alınacaktır. 


MAKİNE Teknik Ressamı aranmaktadır. Siparişlere göre Makine Projelerimizin, Solidworks programında yeniden düzenlenerek lazer kesim - büküm ve üretim standartlarına uygun hazırlanarak proje aşamaları takip edecek, Üniversite mezunu, en az 3 yıl deneyimli. BODRUM'da Klima Beyaz Eşya Ustası alınacak. 


BETON zemin laboratuvarına, şantiyede çalışacak, Avrupa yakasında ikamet eden, tercihen  4. Levent,  Küçükçekmece civarında oturan, ehliyeti olan inşaat teknikeri aranmaktadır. 


TEKNİK Lise mezunu veya 2 yıl yüksek okul mezunu Autocad, çizim konusunda deneyimli teknik ressam veya teknik personel Maltepe. SOYAK Yenişehir Palmiye Sitesine TEKNİK lise mezunu, EN az 5 yıl deneyimli ELEKTRİK ve Mekanik Teknisyeni 


İKİTELLİ OSB Trikocenter sitesinde bulunan dijital baskı işletmemizde DTG ve Mimaki markalı dijital baskı makinelerini kullanmak ve bu makinelerin üretimini yönlendirmek üzere, en az lise mezunu iyi derecede bilgisayar kullanmayı bilen, mümkünse photoshop programını kullanmayı bilen askerliğini yapmış elemanlar. 


BEYLİKDÜZÜ'ndeki Mekanik Taahhüt firmamıza makina mühendisi ve tekniker alınacaktır.


BAŞVURU:

Yayın Tarihi:

Bitiş Tarihi:

Belirtilmemiş

Güncel Teknisyen-Tekniker ilanları 'nın tamamı ve benzer iş ilanları , .